انعقاد تفاهم نامه همکاری میان بانک ملت و جمعیت هلال احمر ایران

به گزارش روابط عمومی بانک ملت، بر اساس این تفاهمنامه که در صبح روز چهارشنبه 26 شهریورماه به امضای دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت و دکتر کریم همتی رییس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران رسیده است، سطح همکاری های متقابل و مراودات بانکی و ارائه خدمات ویژه بانکی جمعیت، شرکت ها، سازمان ها و واحدهای تابعه جمعیت در سراسر کشور افزایش خواهد یافت.

بر اساس این گزارش، اعتبار زمانی تفاهمنامه یادشده به مدت سه سال شمسی تعیین شده است و با توافق طرفین برای سال یا سال های بعد قابل تمدید است.

دکتر محمد بیگدلی، مدیرعامل بانک ملت در مراسم امضای این تفاهمنامه با اشاره به این نکته که اظهار رضایت مدیران مجموعه هلال احمر از فعالیت های این بانک، باعث خرسندی است، گفت: رضایتمندی مجموعه ای همچون هلال احمر که از مشتریان بزرگ بانک ملت محسوب می شود، مسوولیت ما را سنگین تر می کند.

دکتر بیگدلی در عین حال با تاکید بر این نکته که بانک ملت از نقدینگی و منابع مالی خوبی بهره مند است، برای تامین مالی شرکتهای زیرمجموعه جمعیت هلال احمر به هر میزان، اعلام آمادگی و برای تسریع در خدمات دهی و پرداخت تسهیلات به کارکنان و امدادگران این جمعیت، دستورات لازم را صادر کرد.

وی با اشاره به این نکته که بانک ملت در پی کسب سود از جمیت هلال احمر نیست، یادآور شد: کارکنانی که شبانه روز و در شرایط سخت، به مردم نیازمند خدمات می دهند باید با خدمات مناسب و تسهیلات سریع بانک، انگیزه بیشتری برای خدمات رسانی پیدا کنند.

دکتر کریم همتی، رییس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران نیز با اشاره به تجارب خوب خود از همکاری با بانک ملت در کسوت رییس دانشگاه و معاون وزیر، تاکید کرد: بخش عمده ای از خوبی این بانک به نیروی انسانی آن برمی گردد و رفتار شایسته و برخورد مناسب کارکنان این بانک بزرگ زبانزد است.

رییس جمعیت هلال احمر با اشاره به نمود خوب مسوولیت پذیری بانک ملت در ارتباط با دانشگاه ها، اظهار امیدواری کرد که این بانک در زمینه ایفای مسوولیت های اجتماعی، حوزه های جمعیت هلال احمر را هم مدنظر قرار دهد و با مشارکت در بخش هایی همچون خانه های هلال ، در کار آموزش و ساماندهی مردم نیازمند، نقش آفرینی کند.

وی با اشاره به توقف بخشی از پروژه های جمعیت هلال احمر به دلیل کمبود نقدینگی، از مدیرعامل بانک ملت خواست تا در این پروژه ها که برخی از آنها سودده و آماده ورود به بورس هستند، سرمایه گذاری کند. دکتر شهریاری، خزانه دار جمعیت هلال احمر نیز از بانک ملت به عنوان بانک تاریخی این جمعیت نام برد که تاکنون بیشترین همکاری را با این سازمان مردم نهاد داشته است.

آقای صفرعلی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری هلال احمر هم از بانک ملت به عنوان یکی از بهترین بانک های کشور نام برد و گفت: این بانک از بانک های حرفه ای و تخصصی است که تاکنون همکاری های خوبی داشته و امیدواریم که با انعقاد تفاهمنامه جدید، سطح این همکاری ها به صورت قابل قبولی ارتقا پیدا کند.

همچنین به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری هلال احمر ایران جهت تسهیل در اتمام پروژه‌های اجرایی و جلوگیری از توقف پروژه های ساختمانی دردست اجرای این شرکت و شرکتهای تابعه، آقای صفرعلی درخواست هزارپانصد میلیارد ریال تسهیلات نمودند، دکتر بیگدلی ضمن موافقت، دستور طرح و بررسی درخواست را در هیئت مدیره منطقه ۴ بانک ملت صادر فرمودند.

محمود اخلاقی معاون مدیرعامل و محسن شجاع مدیر شعب منطقه ۴ بانک ملت هم گزارشی از تعاملات فی مابین بانک ملت و جمعیت هلال احمر ارایه کردند. همچنین در این جلسه محمود اخلاقی، سید ابوطالب دیبایی و عباس جعفرلو معاونان مدیرعامل، محسن مقدسی و علی اکبر صابریان مدیران امور، محسن شجاع مدیر شعب منطقه ۴ و زهره صادقی رییس شعبه هجرت بانک ملت حضور داشتند.