بازدید جناب آقای صفر علی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری هلال احمر ایران و هئیت همراه از مجموعه گردشگری آبگرم معدنی هلال فردوس ایرانیان

در اولین روز مهرماه جناب آقای صفر علی مدیر عامل محترم شرکت سرمایه گذاری هلال احمر ایران، به همراه جناب آقای دکتر نثاری عضو محترم هیئت مدیره و آقای فلاحی دوست مدیر محترم حراست این شرکت از مجموعه گردشگری آبگرم معدنی هلال فردوس ایرانیان بازدید به عمل آوردند.

در این بازدید که جناب آقای دکتر اسماعیلی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری فردوس و مهندس صداقت رییس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان فردوس نیز حضور داشتند پروژه اجرای آسفالت معابر به متراژ 2000 متر مربع از محل اعتبارات گردشگری بازدید و به مناسبت هفته دفاع مقدس اففتاح و به بهره برداری رسید .

همچنین در این بازدید که از ساعت 1700 الی 2300 به‌ طول انجامید مشکلات و مسایل پیش رو این مجموعه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در ابتدا آقای نبیلی مقدم مدیر عامل مجموعه گردشگری، ضمن خیر مقدم به میهمانان، گزارشی از ظرفیتهای بالفعل و بالقوه مجموعه ارائه دادند. همچنین  مسایل و مشکلات آن با توجه به شیوع ویروس کرونا اشاره نمود ه و اظهار داشتند که این مجموعه به عنوان قطب گردشگری سلامت شرق کشور و یکی از ظرفیت های ارزنده گردشگری استان و شهرستان فردوس محسوب می‌شود به‌صورت سالیانه پذیرای حدود 400 هزار نفر از گردشگران داخلی و خارجی بوده که متاسفانه با شیوع ویروس کرونا از اواسط اسفند ماه سال گذشته به مدت 3 ماه مجموعه به صورت کامل تعطیل و از ابتدای خرداد صرفا سوئیت ها و ویلاهای اختصاصی آن فعال بوده است .

جناب آقای دکتر صفر علی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری هلال احمر ایران ضمن تشکر از تمامی مسولین شهرستانی و استانی در حمایت از مجموعه آبگرم معدنی هلال فردوس به ظرفیت ها و پتانسیل های این مجموعه اشاره نمود و بر رفع مشکلات و تنگناها در حال حاضر و با شیوع ویروس کرونا تاکید نمود.

همچنین شرایط کنونی را فرصت مناسبی برای معرفی مجموعه از طریق فضای مجازی و اینترنت و رسانه اعلام کرد تا پس از عبور از بحران کرونا و شروع سفر شاهد رونق بیش از پیش باشیم .

همچنین آقای دکتر اسماعیلی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری فردوس نیز ضمن خیر مقدم به میهمانان عزیز و تشکر از دست‌اندرکاران اجرایی و پرسنل مجموعه آبگرم به دلیل خدمات رسانی مناسب به مسافرین در سالهای گذشته اعلام داشتند که فردوس در کریدور 6 استان مرکزی و جنوبی کشور به خراسان رضوی است و آبگرم معدنی هلال فردوس نقش بسزایی در خدمت رسانی به مسافرین و زائرین حضرت علی ابن موسی الرضا ایفا می نماید.

در پایان جلسه کلیه میهمانان از بخش های مختلف مجموعه سوئیت‌های اقامتی، استخر های عمومی و … بازدید نموده و جهت توسعه راه کارهایی ارائه نمودند.