بازدید مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری هلال احمر از شرکت صنایع نساجی هلال ایران

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری هلال احمر ایران با حضور در شرکت صنایع نساجی هلال ایران از بخش‌های مختلف این مجموعه بازدید به عمل آورد.
به گزارش روابط عمومی شرکت، دکتر علی صالحی با حضور در شرکت صنایع نساجی هلال ایران ضمن بازدید از بخش‌های مختلف کارخانه و خطوط تولید در نشستی با مدیرعامل و اعضای هیات‌مدیره آن شرکت در خصوص آخرین شرایط این مجموعه و برنامه‌های پیش‌رو به بحث و گفتگو پرداخت.
در ابتدای این نشست مدیرعامل شرکت صنایع نساجی هلال ایران ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام گرفته، رفع موانع، حضور در بازارهای غیرجمعیتی، افزایش سودآوری، راه‌اندازی خط تولید لوله مبلی و خطوط تولید جدید پوشاک و البسه را یکی از مهمترین اقدامات اخیر دانست که نقش زیادی در اشتغال‌آفرینی، رونق تولید و خودکفایی داشته و اجرای برنامه های توسعه با نگاه دانش بنیان را مهمترین راهبرد این مجموعه دانست.
در ادامه مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری هلال احمر ایران ضمن تقدیر از تلاش مجموعه، اقدامات مثبت این شرکت در راستای تحقق شعار سال، برخورداری از یک تیم منسجم، داشتن روحیه معنویت و کار جهادی و از همه مهم‌تر رضایتمندی پرسنل را برجسته‌ترین نقاط قوت این شرکت دانست که بی‌تردید نقش مهمی در موفقیت این مجموعه داشته است.
دکتر علی صالحی در پایان با اشاره به ظرفیت‌های بسیار مناسب این شرکت، ابراز امیدواری کرد که در سال جاری، شرکت نساجی هلال ایران در حوزه‌های دانش بنیان و اشتغال‌آفرینی، رونق تولید، تحقق شعار سال و افزایش سودآوری، موفقیت‌های ارزنده‌ای کسب کرده و تحولات مثبتی را برای جمعیت هلال احمر رقم بزند.