جلسه آقای صفر علی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری هلال احمر ایران و هئیت همراه با شهردار محترم بیرجند در خصوص رفع مشکلات پروژه مجتمع تجاری اداری خدماتی بیرجند

در 31 ام شهریورماه سال جاری، جناب آقای صفرعلی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری هلال احمر ایران، جناب آقای دکتر نثاری مدیر عامل شرکت ساختمانی هلال ایرانیان و هیئت همراه از روند اجرایی پروژه مجتمع تجاری و اداری هلال بیرجند بازدید کردند. ایشان ضمن  بازدید از  فرآیند اجرایی پروژه ، در راستای رفع موانع و مشکلات چندین ساله پروژه  با شهردار محترم بیرجند و توافق با ایشان دیدار نمودند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بیرجند، به منظور رفع مشکلات پروژه مجتمع تجاری اداری خدماتی بیرجند، جلسه ای با حضور شهردار محترم بیرجند و مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری هلال و مدیرعامل شرکت ساختمانی هلال ایرانیان و مدیران و کارشناسان فنی در محل دفتر شهردار بیرجند برگزار شد.

در این جلسه موضوع پارکینگ مجتمع تجاری هلال بیرجند واقع در خیابان طالقانی و پیشنهادات شرکت، جهت تامین پارکینگ مورد بررسی قرار گرفت.  شهردار بیرجند در این جلسه اظهار داشت: تا قبل از تامین پارکینگ مورد نیاز، امکان صدور پایان کار ساختمانی و بهره برداری از این پروژه وجود ندارد لیکن شهرداری آمادگی هرگونه همکاری لازم در خصوص این موضوع را دارد. در این راستا بنا به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری هلال احمر ایران ، پیشنهاد تامین پارکینگ در نزدیکی محل اجرای پروژه طرح و مورد تفاهم و توافق قرارگرفت. در این خصوص توافق گردید شهرداری بیرجند نسبت به تامین زمین مناسب و صدور پروانه ساختمانی جهت احداث پارکینگ طبقاتی اقدام نموده و شرکت سرمایه‌گذاری هزینه های ساخت و عملیات اجرایی را برعهده گیرد. بر این اساس با توجه به ارزش آورده های طرفین بر مبنای نظریات کارشناسی رسمی نسبت به تعیین قدر السهم طرفین اقدام خواهد شد.

  اجرای این توافق گام بلندی است جهت تسریع در اتمام و بهره برداری از پروژه مجتمع تجاری و اداری هلال بیرجند .

گزارش تصویری:

بازدید از پروژه بیرجند
بازدید از پروژه بیرجند
رفع مشکل پارکینگ پروژه
جلسه با شهردار محترم بیرجند و مسئولان شهرداری جهت رفع مشکلات پروژه
بازدید از پروژه بیرجند