شرکت ساختمانی هلال ایرانیان( سهامی خاص)

به منظور طراحی و اجرای پروژه های عمرانی، شرکت سرمایه‌گذاری هلال احمر ایران  در سال 89  اقدام به تاسیس شرکتی جهت ورود به حوزه کسب و کار ساختمان نمود. به این منظور شرکت ساختمانی هلال ایرانیان(سهامی خاص)  تحت شماره 392974 و شناسه ملی  10320427231 در سازمان ثبت  اسناد و املاک کشور به ثبت رسید که  هدف از تشکیل آن “طرح و نظارت و اجراء و انجام کلیه عملیات، مطالعات و مشاوره و خدمات ساختمانی و ابنیه و تأسیساتی و عمرانی و راهسازی به هر نحو که ممکن  باشد و مشارکت در سرمایه‌گذاری سایر شرکتها و انجام کلیه موضوعاتی که جهت پیشبرد اهداف شرکت لازم باشد” تبیین گردید.

معرفی حوزه ساختمان

صنعت ساختمان در ايران همواره يکي از چالش برانگيزترين و حساسترين حوزه‌هاي سرمايه‌گذاري و سياست­گذاري بوده و عوامل مختلف کلان اقتصادي مانند قيمت نفت، عرضه پول، رشد اقتصادي، نوسانات نرخ تورم، بازارهاي جايگزين و … بر روي قيمت مسکن و مستغلات تأثيرگذار بوده است. اهميت بخش املاک و مستغلات به لحاظ امکانات بالقوه رشد، اشتغال‌زايي و درآمدزايي، براي اقتصاد کشور بسيار زياد  بوده و صنعت املاک و مستغلات يکي از مصرف‌کنندگان عمده مصالح واسطه­اي است.

باتوجه به اينکه بخش اعظم سرمایه‌های شرکت، به‌صورت اراضي و املاک در شهرهاي مختلف کشور بوده است، شرکت با انجام مطالعات کارشناسي تمام تلاش خود را جهت استفاده بهينه از اين دارايي­ها و نوسازي و بهسازي آن‌ها نموده است.

در اين خصوص شرکت با بهره‌برداري از مشاوران مجرب اقدام به تعريف پروژه‌هايي با کاربري­هاي مختلف در املاک مذکور نموده است. در مجموع حدود 400،000مترمربع براي کل پروژه‌ها زيربنا تعريف شده است. از اين ميزان حدود 196.370مترمربع در دست اجرا مي­باشد که معادل حدود 49% از کل زيربناي تعريف شده است.

معرفی پروژه‌های شرکت

پروژه های در مرحله اجرا

عنوان زیربنا (متر مربع) توضیحات
مجتمع تجاری مهاباد 37233 اجرا با مشارکت بخش خصوصی
مجتمع تجاری اداری بیرجند 15705 اجرا از محل منابع داخلی و تهاتر
مجتمع تجاری اداری اردبیل 45900 اجرا با مشارکت بخش خصوصی
مجتمع اداری طالقانی 30486 اجرا از محل منابع داخلی و تهاتر
مجتمع مسکونی ازگل 60446 اجرا از محل منابع داخلی، تهاتر و مشارکت مدنی
کلینیک مهاباد 6600 اجرا برای جمعیت هلال احمر
جمع کل 370,196

مجتمع تجاری مهاباد (مهاباد مال)

مجتمع تجاری مهاباد مال در منطقه مرکزی شهر مهاباد و در مجاورت میدان جمهوری اسلامی (میدان شهرداری سابق) قرار گرفته است. این مجتمع در عرصه‌ای به مساحت 054,7 مترمربع و به زیربنای 233,37 مترمربع در 6 طبقه طراحی و اجرا گردیده است.

تعداد بیش از 360 واحد تجاری در طبقات 1- ، همکف و 1+ فضای تجاری مجتمع را شکل داده و طبقات 2+ و 3+ به پارکینگ اختصاص یافته و رستوران مجتمع نیز با عرصه‌ای به مساحت 600,1 مترمربع در طبقه 4+ در جریان ساخت می‌باشد.

موقعیت مجتمع در مرکز شهر وهمجواری این پروژه با شریانهای اصلی  و دسترسی مناسب از یک سو و کیفیت مطلوب ساخت مجتمع از سوی دیگر و همچنین بستر مناسب جهت مراودات برون مرزی در شهر مهاباد، در ایجاد مزیت رقابتی برای مجتمع بسیار اثرگذار بوده است.

از امکانات رفاهی و تجهیزات عملکردی مجتمع می‌توان به پله‌برقی، آسانسور، سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی پیشرفته و … اشاره نمود.

 

مجتمع تجاری اداری خدماتی بیرجند

مجتمع تجاری اداری خدماتی بیرجند به عنوان بزرگترین مجتمع در منطقه و نگین شهر بیرجند در مجاورت خیابان طالقانی واقع شده است. این مجتمع در عرصه‌ای به سماحت 848,2 مترمربع و به زیربنای 705,15 مترمربع در 7 طبقه اجرایی گردیده است.

واحدهای تجاری مجتمع مشتمل بر 154 واحد در طبقات 1-، همکف و 1+ ، تعداد 42 واحد اداری مجتمع در طبقات 2+ و 3+ و رستوران مجتمع در طبقه 4+ طر‌ح‌ریزی شده و طبقه 2- نیز به آزمایشگاه و ارائه خدمات آب‌درمانی اختصاص یافته است.

این مجتمع مدرن، با بهره‌گیری از تجهیزات و امکانات مطلوب من‌جمله آسانسور، پله‎برقی، سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی مناسب و طراحی و ساخت هوشمندانه به عنوان بزگترین مجتمع چندمنظوره در منطقه، فضای مناسبی را جهت فعالیت‌های تجاری مشاغل و راحتی و آرامش خانواده‌های محترم مهیا ساخته است. واحدهای اداری مجتمع نیز غالباً جهت ارائه خدمات درمانی پزشکان محترم تخصیص یافته و به‌منظور هم‌افزایی خدمات آزمایشگاهی و آب‌درمانی نیز در مجتمع به صورت مکمل ارائه می‌گردد.

مجتمع تجاری اداری خدماتی اطلس اردبیل

مجتمع تجاری اداری خدماتی اطلس در منطقه مرکزی شهر اردبیل و در تقاطع خیابان‌های امام خمینی و شهدا واقع شده است. این مجتمع در عرصه‌ای به مساحت 8000 مترمربع و به زیربنای 45.900 مترمربع در 6 طبقه طرح‌ریزی در حال اجر می‌باشد.

فضای تجاری مجتمع شامل طبقات همکف در مجاورت‌های خیابان‌های امام خمینی و ساحلی و طبقه 1+ دربردارنده بیش از 350 واحد تجاری، 44 واحد اداری  مجتمع نیز در طبقات 2+، 3+ و 4+  فودکورت و شهربازی نیز طبقه 5+ می‌باشد

این مجتمع علاوه بر موقعیت ممتاز از لحاظ تجاری، ضمن تأمین حداکثر پارکینگ مورد نیاز به تعداد بیش از 500 واحد، بستر مناسب را جهت بهره‌گیری عموم جامعه به‌منظور خرید و گذران اوقات فرح‌بخش مهیا نموده است. این مجتمع علاوه بر فودکورت و شهربازی، با بهره‌گیری از تجهیزات لازم و امکانات مدرن از جمله 10 دستگاه پله‌برقی و چندین دستگاه آسانسور و سیستم سرمایشی و گرمایشی مدرن  و…. محیط مناسبی را جهت فعالیت‌های اقتصادی فراهم کرده است.

پروژه مجتمع اداری طالقانی تهران

مجتمع اداری طالقانی واقع در خیابان طالقانی (حد فاصل خیابان‌های قرنی و نجات‌اللهی)، در زمینی به عرصه 130,2 مترمربع‌ در 21 طبقه و به زیربنای کل 487,30 مترمربع و فضای خالص اداری به مساحت 650,14 مترمربع طرح‌ریزی گردیده است. در حال حاضر عملیات اسکلت فلزی پروژه تکمیل گردیده و مراحل ابتدایی عملیات اجرای دیوارهای پروژه در جریان می‌باشد.

موقعیت ممتاز پروژه از حیث کاربری اداری، بستر بهره‌برداری بهینه توسط ارگان‌ها، سازمان‌ها و نهادهای دولتی، عمومی و خصوصی و بانک‌ها به‌صورت ساختمان اداری عملیاتی را ایجاد نموده است.

پروژه مجتمع مسکونی ازگل تهران

مجتمع مسکونی ازگل واقع در خیابان پروین، در زمینی به عرصه 768,13 مترمربع‌ در چهار بلوک مسکونی در 15 طبقه و  به زیربنای کل 640,66 مترمربع (به‌صورت برج‌باغ) و تراکم خالص 537,35 مترمربع طرح‌ریزی گردیده است. در حال حاضر عملیات گودبرداری و پایدارسازی گودهای چهارگانه در این پروژه در جریان انجام می‌باشد.

با توجه به طرح‌ها و نقشه‌های پروژه، تعداد 320 واحد مسکونی (هر برج تعداد 80 واحد مسکونی) با مساحت متوسط حدود 120 مترمربع پیش‌بینی گردیده و بر اساس برنامه زمان‌بندی، عملیات اجرایی پروژه تا پایان سال 1402 تداوم خواهد یافت.

موقعیت ممتاز پروژه از حیث دسترسی و شرایط فرهنگی و اجتماعی منطقه و همچنین طرح‌ریزی و پیش‌بینی امکاناتی همچون سالن اجتماعات، استخر، سونا و جکوزی و اجرای مشاعات به‌سورت لوکس، برج‌های مسکونی ازگل را از هر حیث در منطقه ممتاز خواهد خواهد نمود.

پروژه های در مرحله بهره‎ برداری‌

عنوان زیربنا (مترمربع) توضیحات
مجتمع تجاري، درماني و فرهنگي بوشهر 6491 اجرا و بهره برداری در سالهای پیشین
مجتمع اداری فتح 30031 اجرا و بهره برداری در سالهای پیشین
مجتمع امدادی ورزشی حاجی آباد 1550 اجرا و بهره برداری در سالهای پیشین
مجتمع خانه جوان بمرود 600 اجرا و بهره برداری در سالهای پیشین
مسجد كامياران 700 اجرا و بهره برداری در سالهای پیشین
مجتمع تجاري و درماني شاهرود 1862 اجرا و بهره برداری در سالهای پیشین
مجتمع تجاری لار 8128 اجرا و بهره برداری در سالهای پیشین
مجتمع تجاري و پاركينگ طبقاتي شيراز 41480 اجرا و بهره برداری در سالهای پیشین
جمع کل 90842

 

پروژه تجاری درمانی هلال  شاهرود:

مجتمع تجاری – درمانی هلال شاهرود در مرکزیت تجاری و در مجاورت بازار شهر شاهرود واقع شده است. این مجتمع در عرصه‌ای به مساحت 400مترمربع و به زیربنای 1862 مترمربع در 4 طبقه احداث گردیده و از سال 1395 مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

این مجتمع  دارای 40باب واحد تجاری ویک باب رستوران در طبقه دوم تجاری با بهره گیری از فن آوریهای نوین ساختمانی واستانداردهای روز دنیا دربهترین منطقه تجاری شهرستان شاهرود(خیابان 22بهمن نبش خیابان آزادگان کوچه حمام شیک)واقع گردیده است.

مجتمع تجاری – پارکینگ طبقاتی تندیس شیراز

مجتمع تجاری – پارکینگ طبقاتی تندیس در منطقه مرکزی شهر شیراز و در چهارراه پارمونت واقع شده است. این مجتمع در عرصه‌ای به مساحت 776,3 مترمربع و به زیربنای 480,41 مترمربع در 11 طبقه احداث گردیده و از سال 1395 مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

فضای تجاری مجتمع مشتمل بر 158 واحد تجاری با سطوح 10 تا 50 مترمربع  در طبقات 1-، همکف و 1+ طرح‌ریزی و اجرا گردیده و 850 واحد پارکینگ نیز در مجتمع جهت بهره‌برادری صاحبان مشاغل و عموم مردم در نظر گرفته شده که با توجه به گره ترافیکی مرکز شهر، مزیت رقابتی مطلوبی را جهت رونق و مراجعات مشتریان ایجاد نموده است.

این مجتمع از امکاناتی همچون کافی‌شاپ،  4 دستگاه پله‌ برقی در مرکز و 4 دستگاه آسانسور در طرفین، سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی مرکزی  OGENERAL  با امکان کنترل در تمامی واحدها بهره می‌برد. همچنین برخورداری از سیستم برق هوشمند BMS و نورپردازی زیبا و چشم‌نواز از دیگر ویژگی‌های برجسته این مجتمع می‌باشد.

شایان توجه است در طراحی و ساخت مجتمع تمامی الزامات و استانداردها و ضوابط فنی و اجرایی من‌جمله مباحث بیست و دوگانه مقررات ملی ساختمان مدنظر قرار گرفته و مصالح ساختمانی و نیز تجهیزات و تأسیسات با درجه کیفیت ممتاز در ساخت مجتمع مورد استفاده قرار گرفته است.

پروژه تجاری هلال لارستان:

مجتمع تجاری هلال لارستان در مرکز شهر جدید لار واقع شده است. این مجتمع در عرصه‌ای به مساحت 5/2194 مترمربع و به زیربنای 8195 مترمربع در 5 طبقه احداث گردیده و از سال 1394 مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

این مجتمع در 4 طبقه دارای 93باب واحد تجاری در 3 طبقه(همکف ؛اول ودوم)کافی شاپ وتراس خصوصی درطبقه دوم وشهربازی به همراه فست فود در طبقه سوم با بهره گیری از فن آوریهای نوین ساختمانی واستانداردهای روز دنیا دربهترین منطقه تجاری شهرستان لار واقع گردیده است.

این مجتمع مجهز به سیستم BMS(برق هوشمند)؛سیستم گرمایشی وسرمایشیLGکره جنوبی؛شش دستگاه پله برقی koneفنلاند؛دو دستگاه آسانسورkone فنلاند ونورپردازی بسیار زیبا ومدرن می باشد وهمچنین دارای تابلوهای تبلیغاتی درفضای مختلف ومناسب جهت اطلاع عموم می باشد.

افتخارات

شرکت ساختمانی هلال ایرانیان( سهامی خاص) تاکنون دستاوردهای مختلفی را کسب نموده که اهم آن‌ها عبارت‌اند از:

  • کسب گواهی صلاحیت پیمانکاری از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور (شرکت ساختمانی)
  • کسب گواهی عضویت از انجمن صنفی کارفرمایی (شرکت ساختمانی)
  • پایه 2 رشته ساختمان و ابنیه ، پایه 5 رشته راه و ترابری، پایه 5 رشته تأسیسات و تجهیزات (شرکت ساختمانی)
  • برپایی نمایشگاه خدمات و دستاوردهای مجموعه سرمایه گذاری هلال احمر ایران، بازدید و تقدیر مسئولین مختلف کشوری و لشکری (شرکت سرمایه‌گذاری و کلیه شرکتهای تابعه)
  • تعریف و اجرای حدود 400.000 متربع پروژه های ساختمانی در قالب 20 پروژه در استانهای مختلف کشور

آلبوم افتخارات و دستاوردها

گواهی عضویت از انجمن صنفی کارفرمایی

شرکت ساختمانی هلال ایرانیان

نشان گواهی تعهد به تعالی شرکت سرمایه‌گذاری هلال‌احمر ایران

گواهی‌نامه صلاحیت پیمانکاری از معاونت نظارت راهبردی رئیس‌جمهور- شرکت ساختمانی هلال ایرانیان

گواهی‌نامه صلاحیت پیمانکاری از معاونت نظارت راهبردی رئیس‌جمهور -شرکت ساختمانی هلال ایرانیان

بازدید معاون محترم رئیس جمهور ، نماینده محترم ولی فقیه جمعیت و رئیس محترم جمعیت از نمایشگاه دستاوردهای جمعیت جمهوری اسلامی ایران- شرکت سرمایه گذاری هلال احمر ایران  1395

شرکت در نمایشگاه املاک و مستغلات وچهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی

-شرکت ساختمانی هلال ایرانیان- شرکت سرمایه گذاری هلال احمر ایران  1395