واگذاری تعداد محدودی از واحدهای تجاری

در مجتمع مهابادمال  و مجتمع تجاری – اداری اطلس اردبیل

مجتمع تجاری مهابادمال

مجتمع تجاری مهاباد مال، با هدف ایجاد محیطی ایده آل برای کسب و کار در منطقه مرکزی شهر مهاباد و در مجاورت میدان جمهوری اسلامی قرار گرفته است. این مجتمع در عرصه‌ای به مساحت 7,054 مترمربع و به زیربنای 37,233 مترمربع در 6 طبقه طراحی و اجرا گردیده است.

تعداد بیش از 360 واحد تجاری در طبقات 1- ، همکف و 1+ فضای تجاری مجتمع را شکل داده و طبقات 2+ و 3+ به پارکینگ اختصاص یافته و رستوران مجتمع نیز با عرصه‌ای به مساحت 600,1 مترمربع در طبقه 4+ ساخته شده است.

موقعیت مناسب مجتمع ، همجواری به شریانهای اصلی شهر و سهولت دسترسی جهت مراودات برون مرزی  از یک سو ، کیفیت مطلوب ساخت مجتمع، فضای لوکس، بهره گیری از تکنولوژیهای مدرن  از سوی دیگر ، در ایجاد مزیت رقابتی مجتمع بسیار اثرگذار بوده و نوید سرمایه‌گذاری پربازدهی را در آن منطقه می دهد.

مجتمع تجاری – اداری اطلس اردبیل

مجتمع تجاری اداری اطلس اردبیل در زمینی به مساحت8000 مترمربع ، در 7 طبقه  در قالب کاربری‌های تجاری، اداری، پارکینگ وفودکورت و شهربازی با زیربنای ناخالص حدود 46000 مترمربع احداث گردیده است این مجتمع در منطقه مرکزی شهر اردبیل و در تقاطع خیابان‌های امام خمینی و شهدا واقع شده که با داشتن بیش از 360 واحد تجاری و تامین بیش از 500 پارکینگ از بزرگترین پروژه تجاری استان اردبیل می‌باشد.

بهره‌گیری از تجهیزات پیشرفته و مطابق با آخرین فناوریهای روز دنیا دارای سیستم آتش نشانی، دتکتورهای دودی و حرارتی، سیستم صوتی پیشرفته، آنتن مرکزی و دوربین مداربسته DVR ، استفاده از 9 دستگاه آسانسور و 18 دستگاه پله برقی به همراه سه دستگاه آسانسور شیشه ای مدرن، خریدی در کمال آرامش و با لذت را به ارمغان می آورد.

اطلاعات فروش

جهت کسب اطلاعات بیشتر  درخصوص واگذاری واحدهای تجاری و پارکینگ با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید. بازدید از مجتمع ها با هماهنگی قبلی مقدور می باشد.
تلفن تماس: داخلی 430/ 444- 88701010 021
آدرس مجتمع تجاری مهابادمال: میدان جمهوری اسلامی (میدان شهرداری سابق) مجتمع تجاری مهابادمال
آدرس مجتمع تجاری اداری اطلس اردبیل: تقاطع خیابان‌های امام خمینی و شهدا ایستگاه سرعین مجتمع تجاری اداری اطلس